Історії

Дуже часто спостерігаю картину, як одружуються хлопці, які все життя прожили з мамою. І це сумне видовище. Дуже сумне.

Життя чоловіка призначене для перемоги над собою, а не для щастя, чи насолоди – як життя жінки. Бо дівчинка народжується ідеальною, а хлопчик – заготовкою.

Чоловік – це випадково виживший хлопчик.

І часто мами не розуміють цього і тримають свого синочка дома, жаліють його і не дозволяють йому помилятись. Не дозволяють йому перебувати в дискомфорті, не дозволяють переїхати на орендовану квартиру, на довго кудись поїхати і т.д.

Читайте також Добра та повчальна історія

Хлопчик в 18 років живе з мамою, в 25, в 30 і в 100.
І в результаті – наш хлопчик ситий, спокійний і абсолютно не готовий до життя.

Він ніколи нічого не втрачав, боїться ризикувати, боїться помилятись.

Але чоловік росте тільки в дискомфорті.

Чоловік зобов’язаний бути старшим для жінки, тому він повинен мати великий досвід перемог і поразок. Бо в сім’ї буде дуже багато випробувань і якщо чоловік не готовий до них – він хлопчик.

І наш хлопчик буде вимагати від дівчини, щоб вона була мамочкою для нього. Але жодна жінка не готова до такого. І жінка не буде вірною і підсвідомо завжди шукатиме справжнього чоловіка. А чоловік захоче бути для когось героєм.

Тому мами – виганяйте свого сина з дому, бо ви думаєте, що ви бажаєте щастя хлопцю, щоб він не напрягався і виховуєте його по-жіночому принципу. А в результаті копаєте йому яму.

Хлопці – ставайте якомога швидше самостійними!

Коментарі Вимкнено до Дуже часто спостерігаю картину, як одружуються хлопці, які все життя прожили з мамою. І це сумне видовище. Дуже сумне.