Історії

Дійсно, сюрприз. Але тільки не для чоловіка, а для Оксани

Закінчивши інститут, Оксана переїхала жити у столицю. У неї хороша робота, але з особистим життям їй якось не щастить.

Після 5 років спільного життя з Андрієм, вона зрозуміла, що ніякого майбутнього у неї з ним немає. Розійшлися. Вона зовсім не шкодує.

Але 2 роки тому вона познайомилася з Максимом. Закрутилося в них все дуже швидко. Він переїхав у столицю з невеличкого міста, непогано тут влаштувався. У нього була стабільна робота, голова на плечах і з ним можна було просто базікати всю ніч на різні теми.

Уже через пів року стосунків, Оксана переїхала жити до нього. Він сам запропонував. Все у них було добре, він працює на хорошій роботі. У нього бувають часті відрядження, іноді ввн бере дівчину з собою.

Читайте також Маска в домашніх умовах, яка допоможе вам випрямити кучеряве волосся

Кожного літа вони їздять відпочивати на море. Раз на рік він відвідує батьків. Оксану з ними поки не знайомив.

В кінці травня вони вирішили з’їздити до Франції. Але перед від’їздом у Максима появилися невідкладні справи на роботі, і дівчина вирішила поїхати сама.

Окана почала збирати валізу і раптом чує, що двері відкриваються. На годиннику друга година дня, вона дивується, що Максим так рано з’явився додому, йде його зустрічати, але замість Максима бачить жінку з валізою в руках.

Як виявилося, це була дружина її коханого хлопця.

Дівчина сказала, що вона повинна була приїхати через три дня, але вирішила зробити сюрприз чоловікові та приїхала раніше. Дійсно, сюрпрайз !!! Але тільки не для чоловіка, а для Оксани … Для Максима сюрприз настане потім.

 

Коментарі Вимкнено до Дійсно, сюрприз. Але тільки не для чоловіка, а для Оксани