Астрологія

Чого не пробачають знаки зодіаку

ОВЕН
Представники цього Знака Зодіаку ніколи не пробачать Вам, якщо Ви будете заважати їм рухатися вперед. А оскільки «перед» для Овнів досить невизначене поняття, то краще взагалі не говорити, що і як їм робити, бо керувати вони і самі прекрасно вміють.

ТЕЛЕЦЬ
Цей Знак Зодіаку не пробачить Вас, якщо Ви позбавите його тих благ, які він сам собі створив. А оскільки працює він на досягнення результату довго і старанно, будуючи своє життя цеглинка за цеглинкою, то і благ цих досить багато. При цьому мова не тільки про матеріальне. Якщо Ви, наприклад, відведе любов Тельця – на прощення також можете не розраховувати.

БЛИЗНЮКИ
А ось Близнюки ніколи не пробачать Вам будь-яке обмеження їх кола спілкування. Також, вони терпіти не можуть, коли їх перебивають і, якщо будете цим зловживати, з легкістю можете стати ворогом №1 для цього Знака Зодіаку.

РАК
Раки ніколи не пробачать, якщо Ви будете без дозволу лізти в їх внутрішній світ. Причому, коли прийде час, і ви будете досить близькі, вони самі без зусиль Вам відкриються, так що не варто напирати. А коли вони таки розкриються, обов’язково вислухайте їх з усією увагою, інакше також опинитеся ворогом.

ЛЕВ
Леви ніколи не пробачать, якщо Ви не будете ними захоплюватися. Вся справа в тому, що визнання їх заслуг для них настільки ж важливо, як повітря або вода. Вони, в прямому сенсі, страждають в ті моменти, коли їх критикують. Але зате, буквально насичуються енергією в момент, коли їм аплодують, хвалять і захоплюються.

ДІВА
Цей Знак Зодіаку не здатний пробачити бардак, особливо, якщо Ви навели його в справах Діви. Також, вони не переносять безлад у всіх його проявах. Але у Вас буде маленький шанс виправитися, якщо Ви таки наведете порядок невідомим для Діви способом.

Читайте також Нахабство цієї дівчини перейшло всі межі

ТЕРЕЗИ
Терези люблять гармонію і просто фізично ненавидять всіх, хто намагається її зруйнувати. Причому, гармонію вони можуть побачити абсолютно в усьому. А в те, де не побачать – обов’язково принесуть самі. Їх внутрішній світ спокійний і врівноважений, і, якщо не хочете отримати справжній шторм, цунамі і землетрус в одному флаконі, краще не порушуйте цей крихкий баланс.

СКОРПІОН
Цей знак зодіаку ніколи не прощає зраду, при чому в усіх її проявах. Це стосується не тільки любовних відносин, але також і дружби, роботи, сім’ї і всього того, що Скорпіон по праву вважає своїм. Ну а за вірність, Скорпіон винагороджує тим же. Це той Знак Зодіаку, який зі своїми буде до кінця.

СТРІЛЕЦЬ
Стрільці ніколи не пробачать Вас, якщо Ви завадили досягти їм наміченої мети. А оскільки цілі вони визначають самі, то варто завжди бути на чеку, щоб випадково не перейти їм дорогу. Адже, образити Стрільця – це не сама розумна дію у Вашому житті.

КОЗЕРІГ
Представники цього Знака Зодіаку можуть пробачити Вам все, крім зневажливого ставлення. Козероги здатні піднятися на ноги після будь-якого падіння, а заодно і підняти за собою всіх «своїх». Але для цього їм потрібно, щоб їх цінували і поважали.

ВОДОЛІЙ
А ось Водолій ніколи не пробачить Вам будь-яке обмеження його свободи. «Не ходи туди», «Не роби це», «Не спілкуйся з цією людиною» – і вгадайте, що тут же зробить Водолій? Саме все те, чого Ви просили не робити. Ну а крім цього, ще й зробить логічний висновок, що оскільки Ви намагаєтеся ним управляти, то Вас краще виключити з кола спілкування. На щастя для Вас – Водолії абсолютно не злопам’ятні і не вміють довго ображатися.

РИБИ
А цей Знак Зодіаку найдивовижніший, оскільки він не пробачить Вам, якщо Ви не дозволите йому Вам допомогти. Тим, хто став близьким для Риб, краще завжди і у всьому брати їх допомогу. При цьому, вони допомагають абсолютно щиро і ніколи не вимагають взаємності.

Коментарі Вимкнено до Чого не пробачають знаки зодіаку