Астрологія

Чого чекати від сонячного затемнення 14 жовтня 2023 року.

14 жовтня о 20:59 за київським часом має відбутися сонячне затемнення в Терезах на Місячному Вузлі, що заходить.І вже з 14 жовтня починається двотижневий цикл коридору затемнень. 

Місячний Вузол, що заходить, – це те минуле у вашому житті,яке потрібно відпустити і йти далі. Саме ті люди,які увійдуть у затемнення з правильними думками і намірами, – оберуть дорогу до свого щастя, доб’ються бажаного, а ось ті люди,які не захочуть нічого міняти – ще більше погрузнуть у проблемах.

В період затемнень нам важко контролювати свої емоції. Тому потрібно бути обережними у словах та вчинках зі своїми партнерами,а також рідними та близькими,якщо вони вам дорогі.

14 жовтня 2023 року– Місяць повністю закриє Сонце, і видно буде лише кільце світла, яке оточуватиме Місяць. Ця серія затемнень говорить про силу та гнів. І нам важливо цю силу направити в правильне русло.

А допоможе нам в цьому розібратись гороскоп.

Сонячне затемнення 14 жовтня 2023 року має серйозний вплив на глобальні проблеми в світі.
Світ зараз лютує,він дестабілізований та з жахливими прогнозами. Йде загострення взаємин на всіх куточках світу.Новий рівень повного дна виконано,але для того,щоб піднятися вгору ,потрібно відштовхнутись від дна,- і саме цей процес розпочнеться 14 жовтня.

Вже від середини жовтня ,події у світі швидко змінюватимуться, а глобальні проблеми  вирішуватимуться. Вже до листопада багато воєнних конфліктів підійдуть до завершення.

В період затемнень не рекомендують ухвалювати важливі рішення чи підписувати важливі документи.Краще зачекати на завершення затемнень,щоб змогти ясним розумом прийняти правильне рішення.

Коридор затемнень закінчиться 28 жовтня 2023 року місячним затемненням.

У всіх людей є натальні сонячні й місячні затемнення – перші визначаються після народження. А під час затемнень народжується дуже мала частина людей, проте з незвичайними історіями та долями.Ці люди часто є важливими та значущими для суспільства.

Зараз важливий час,який за допомогою своїх підказок, допоможе вам зрозуміти ,що і як відбувається у вашому житті і куди рухатись далі.

Читайте також:Як позбутися павуків в будинку.Якої рослини вони бояться.

У коридор затемнень проходить так зване звіряння компаса.Чи в правильному руслі ви рухаєтесь та чи воконуєте свою місію?

Також,є історії,що в коридор затемнень люди отримували видимі підказки,куди їм далі йти по життю.

Сонячне затемнення 14 жовтня 2023 року відбудеться у Терезах і зачепить такі знаки Зодіаку: Овен, Рак, Терези, Козері. Особливо важливим та вирішальним буде рік у людей народжених під знаком Терези, особливо ,якщо день народження співпадає з коридором затемнень. Всесвіт вас чутиме та відчуватиме, підкидатиме стресові ситуації,і ваше завдання тут  –це попіклуватись про себе.Тобто ,намагайтесь більше слухати себе,відчувати чого хоче ваше серце.В цей період вас може турбувати безсоння та головний біль.

Знак Зодіаку Терези – це уособлення романтики,стосунків та соціальних взаємин. А тому під час Сонячного затемнення даний знак страждатиме від конфліктів з партнером та в колективі .В сімейних парах можливі скандали та холод до партнерів.

Під час сонячного затемнення наш мозок та логіка ніби відключаються.Місяць затьмарює Сонце – люди керуються не розумом і серцем,а первинними інстинктами, що більш схожі на тваринний розвиток.Тут і боротьба за виживання, за ресурси,що напряму веде за собою війни.

Затемнення Сонця завжди несуть різні завдання для людей.І тут все залежить від того, як ми живемо,чи своєю дорогою йдемо і чи зможемо ми побачити підказки,які нам приготувала доля.

Коментарі Вимкнено до Чого чекати від сонячного затемнення 14 жовтня 2023 року.