Поради

10 звичок жінок, які цінують себе

Усвідомленість у більшості моментів життя.
Трапляється так, що минув день, а ви його й не пам’ятаєте. У цей день ви були начебто на автопілоті, і якщо попросити вас через тиждень розповісти про цей день, то навряд чи зможете. Жінка, яка цінує і любить себе, проживає своє життя усвідомлено, творячи його, а не уві сні. При свідомості навряд чи скаже людина «ну все було добре, а потім бац!». При усвідомленому проживанні життя життя яскравішим.

Цінуєш себе – живи свідомо!

Спокій та мудрість при прийнятті рішень.
Жінки – істоти емоційні, кричать ЗМІ з різних боків! Але Жінка, яка цінує і любить себе, приймає рішення тверезо та мудро, а не на емоціях. Її рішення у різних життєвих сферах узгоджуються з її цінностями та цілями та не порушують екологію її життя та життів близьких людей.

Цінуєш і любиш себе — будь спокійна і «зряча» при прийнятті рішень.

Розуміння своїх цінностей та відповідний вибір оточення.
Оточення, як би ми не чинили опір, впливає на нас, у тому числі в якому напрямку ви будете мислити. Токсичне оточення – руйнує.

Цінуєш і любиш себе — вибирай в оточення людей, які мають схожі цінності.

Аналіз через досвід без «танців на граблях».
Жінка, яка не поважає і не цінує себе, може знову і знову прощати чоловікові негідні вчинки.

Жінка, яка цінує і любить себе, розуміє з першого разу!

Навчання, відкритість новому.
Світ кожного з нас обмежений.

Любиш і цінуєш себе – постійно розвивай себе!

Повага до часу свого життя та часу інших.
Жінка, яка не цінує себе, не цінує і все своє, зокрема й час свого життя. Жінка, яка любить і цінує себе — вміє мислити планами та цілями, вибудовувати дії планово та послідовно. Поважати час оточуючих її людей так само можливо, тільки якщо поважаєш своє!

Самостійний вибір життєвого шляху.
Жінка, що цінує і любить себе розуміє, що її життєвий шлях залежить від неї, рухається, ризикує і виграє. Жінка, яка не цінує себе чекає долі, милості оточуючих і як наслідок більшу частину часу проводить у ролі жертви, тому що світ і оточуючі не здатні повністю відповідати її мовчазним та бездіяльним очікуванням.

Цінуєш себе – бери відповідальність на себе!

Звичка думати “У мене вийде!”.
Жінка, яка цінує і любить, думає «У мене вийде!», бо саме ці думки дають ресурсний стан! І, звичайно, робить та передбачає максимум, щоб вийшло. Жінка, яка не цінує себе, постійно ниє «Я не здатна, у мене не вийде» — і отримує те, що чекає!

Любиш і цінуєш себе – надихай себе!

Пошук плюсів.
Навіть якщо не вийшло, Жінка, яка любить і цінує себе, завжди знайде те, чим ситуація була корисною та цікавою! Досвід – завжди плюс! Якщо ви вмієте користуватися цим!

Спокійне ставлення до матеріального.
Гроші – інструмент, а не самоціль. Світ дає цей ресурс тією мірою, якою ви готові прийняти. Якщо жінка не цінує і не любить себе, вона економить на собі. У її в гардеробі ви знайдете масу дешевих речей, що погано сидять. На ті ж гроші жінка, яка цінує себе, купить одну річ, але гідної якості.

Коментарі Вимкнено до 10 звичок жінок, які цінують себе